لیست رتبه بندی روزانه سهام سطح یک

لیست رتبه بندی  روزانه سهام سطح یک 

هر روز از ساعت 9:30 تا 12:30 هر یک ساعت بروز رسانی می شود 

ساعت 13:30 لیست نهایی هر روز منتشر می شود

لیست به صورت فایل اکسل می باشد و قابل دانلود 

قیمت اشتراک ماهانه سطح یک 90هزار تومان می باشد

در قسمت مستندات مرتبط یک نمونه از لیست قایل دانلود است به همراه ویدیو اموزش استفاده از لیست

اطلاعاتی که لیست سطح یک در 14 شیت به شرح زیر می باشد :

سهام معامله شده در روز جاری
لیست اول : ویژه نوسان گیران از بازار ، در این لیست هر یک سا عت یکبار اگر اخلال اینترنتی نباشد و سایت بورس دچار اخلال نباشد نشان می دهد 50 درصد سهام فروخته شده به چه شرکتهائی تعلق دارد و چه شرکتهائی 70 درصد سهام خریده  شده را به خود تخصیص داده اند ، این لیست برای کشف رفتار نوسان گیران از بازار کمک کننده است شرکتهائی که از ان نوسان گیری میشود ممکن است در زمره شرکنهائی باشد که که 50 درصد سهام خریداری شده را به خود تخصیص داده اند .


سهام معامله شده در سه روز قبل
چه شرکتهائی پنجاه درصد سهام معامله شده طی سه روز گذشته را شامل می شدند و مقایسه آن با سهام معامله شده در روز جاری ؛  برای تشخیص نوسان گیران از بازار کمک کننده است .  این شاخص وقتی ضریب خطای کمتری دارد که شرکتهائی که پنجاه درصد سهام معامله شده را تشکیل می داده اند بین ده تا بیست شرکت باشند .


در یک هفته چه سهامی خریدند
اگر  شرکتی سهام معامله شده آن جز شرکتهائی باشد که پنجاه درصد سهام معامله شده طی یک هفته گذشته را شامل می شدند این شرکت  کاندید آن است که در زمره شرکتهائی قرار گیرد که  بازار مشغول  نوسان گیری از آن  است  با تسامح شرکتهائی که در لیست 80 درصد سهام معامله شده نیز قرار داشته باشند می توانند مشمول نوسان گیری تلقی شوند .


در دو هفته چه سهامی خریدند
اگر  شرکتی سهام معامله شده آن جز شرکتهائی باشد که پنجاه درصد سهام معامله شده طی دو هفته گذشته را شامل می شدند این شرکت  کاندید آن است که در زمره شرکتهائی قرار گیرد که  بازار مشغول  نوسان گیری از آن  است  با تسامح شرکتهائی که در لیست 80 درصد سهام معامله شده نیز قرار داشته باشند می توانند مشمول نوسان گیری تلقی شوند .


خرید سهام در 7 روز الگوی دوم
درجه اهمیت شیت : 12.5  امتیاز ،  به تعریف سهم شناور مسلط باشید اگر ده درصد یک سهم شناور باشد یعنی 90 درصد سهم هنوز به مالکین اولیه تعلق دارد مهم این است که چند در صد سهام شناور در یک تا دو هفته به فروش می رسد این شیت بر این نکته تمرکز  دارد . این شاخص برای شرکتهای کوچک مناسب است اگرتا 20 درصد سهام شناور یک شرکت در یک هفته به فروش برسد این شرکت کاندید آن است که در زکره شرکتهائی تلقی شود که بازار مشغول نوسان گیری از آن است .


خرید سهام در 2 هفته الگوی دوم
تعریف سهم شناور مسلط باشید اگر ده درصد یک سهم شناور باشد یعنی 90 درصد سهم هنوز به مالکین اولیه تعلق دارد مهم این است که چند در صد سهام شناور در یک تا دو هفته به فروش می رسد این شیت بر این نکته تمرکز  دارد . این شاخص برای شرکتهای کوچک مناسب است اگرتا 20 درصد سهام شناور یک شرکت در یک هفته به فروش برسد این شرکت کاندید آن است که در زکره شرکتهائی تلقی شود که بازار مشغول نوسان گیری از آن است .


اشتباه  در نوسان گیری از دو ماه
این لیست رزومه اشتباهات شما  در نوسان گیری  از بازار از دو ماه بل تا این لحظه  است اگر سبد سهام شما در زمره شرکتهائی قرار دارد که ارزش بازار آن نسبت به خرداد ماه افزایش داشته است شما در نوسان گیری از بازار موفق عمل کرده اید . 


اشتباه در نوسان گیری از یک ماه قبل
این لیست رزومه اشتباهات شما  در نوسان گیری  از بازار از یک ماه قبل  تا این لحظه  است اگر سبد سهام شما در زمره شرکتهائی قرار دارد که ارزش بازار آن نسبت به دو  ماه قبل افزایش داشته است شما در نوسان گیری از بازار موفق عمل کرده اید . 

هجوم نقدینگی به سهام به تفکیک
هر شرکتی که معاملات سهام آن در 7 روز کاری گذشته بیش از صد در صد از معدا شش ماهه بیشتر باشد گاندید نوسان گیری است  .
رشد ارزش بازار نسبت به دیروز
شرکتهائی که ارزش بازار آنها نسبت به روز گذشته بیش از یک درصد رشد داشته کاندید نوسان گیری از بازارند .

جدول رتبه بندی نوسانگیر ها
با 20  شاخص شرکتهای بورسی امتیاز بندی شده و لیست 100 شرکت برتر بر اساس امتیاز در این شیت مانیتور میشود . برای تسلط بر شیوه امتیاز دهی به شیت" پاسخ به 100 سئوال شما " مراجعه کنید .امتیاز هر قسمت ثابت نیست و ممکن است در پایان هر هفته تغییر کند ، جمع امتیازات 100 امتیاز ، میزان استقبال مردم از یک سهم در یک و 2 هفته از کل امتیازات : 50 درصد ،وزن ارزان بودن سهم از کل امتیازات : 20 درصد ،وزن سود آوربودن سهم از کل امتیازات: 10 درصد ، وزن 4 سرنح اصلی در فهم وضعیت شرکت  از کل امتیازات 10 درصد ، وزن ده سرنخ فرعی در فهم وضعیت شرکت از کل امتیازات 10 درصد .تذکر : حدود 30 شرکت 50 درصد سهام معامله در یک تا دو هفته را پوشش می دهند و سهام معامله شده 50 درصد از امتیازات را شامل میشود لذا اگر  یک سهم از حوزه استقبال مردم خارج شد امکان دارد ( فقط امکان دارد و نه بیشتر )بلافاصله در سیستم امتیاز دهی از لیست 100 شرکت برتر حذف شود لیست به شدت در حال تغییر است در خرید و فروش سهام به این نکته توجه شود

لیست 15 شرکت نمونه
لیست سوم : از نظر اصول شرکتداری ورای اینکه قیمت سهم چگونه است گران است یا ارزان ، ملاک یک شرکت خوب بر چه اساسی در نقطه موجود باید استوار باشد ؟ اگر نسبت سود به فروش بیشتر از 22 درصد باشد ، بهای تمام شده به فروش کمتر از 60 درصد باشد ، نسبت بدهی به فروش کمتر از 50 درصد و رشد فروش نسبت به سال 96 کمتر از 190 درصد نباشد آن شرکت از نظر اصول شرکتداری در نقطه موجود شرکت خوبی است این ممکن است  ارتباطی به  نوسان قیمت سهام در کوتاه مدت نداشته  باشد  ممکن است قیمت سهام چنین شرکتی نزولی هم بشود

 

لینک خرید اشتراک ماهانه سطح یک 90هزار تومان

https://riskac.ir/Product/PriceList

شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹ 0 0 0 4617 لینک کوتاه: riskac.ir/3567

رایگان